Sluchátka HyperX Cloud a Cloud II se za poslední dva roky stala měřítkem pohodlí při poslechu hudby. Ani dvojnásobně drahé modely nejznámějších značek se sluchátkům od kalifornské značky, která patří výrobci počítačových pamětí Kingston, nedokázaly vyrovnat. A HyperX nyní ještě zvyšuje laťku s novým modelem Cloud Revolver.

Zatímco předchozí generace sluchátek HyperX fungovaly jako mírně vylepšené modely jiných značek (Steel Series a QPad), novinka Revolver už je plnohodnotný HyperX, tedy vlastní produkt s novou konstrukcí i měniči. A k našemu velkému překvapení se pod značkou HyperX podařilo vytvořit ještě výrazně lepší sluchátka, v kvalitě zvuku i v pohodlí při nošení.

Sluchátka, která jsme dostali za účelem testování s předstihem před zahájením prodeje, mají také stinnou stránku: cenu. V dolarech to původně neznělo špatně – 120 dolarů nezní jako moc, ale vzhledem ke slabší koruně a nutnosti dopočítat DPH nabízí sluchátka v Česku zatím Alza.cz za vysokých 3499 korun. Není to ještě úroveň hi-res sluchátek známějších značek, ale ve srovnání s první generací sluchátek Cloud je to o 1500 korun více.