Pokud chcete vědět, jak je na tom váš počítač ve srovnání s jinými a jak jeho výkon ovlivňují nové verze systému, antivir nebo výměna součástek, máte možnost. Server Humble Bundle, známý zejména nabídkou levných her, nabízí balíček zaměřený na sledování výkonu počítačů a jejich vyladění.

Humble Bundle funguje na principu dobrovolných cen, přístup k různým částem balíčku však podmiňuje buď příspěvkem ve výši dosavadního průměru, nebo pevnou částkou. To se týká i balíčku "PC Lovers". Za jeden dolar (25 korun) nabízí sadu nástrojů System Mechanic, která obsahuje například průvodce nastavením soukromí pro Windows 10. Doplňuje ji aplikace AirParrot 2, která nabízí bezdrátový přenos obrazu z Windows nebo MacOS na televizi, a nástroj partition Master pro správu diskových oddílů.
 
Aktuálně za 115 korun lze získat také druhou trojici aplikací včetně herního benchmarku 3DMark a nakonec za 300 korun přidává PCMark 8, VRMark a roční licenci systému pro správu hesel Dashlane Premium. 
 
Při placení pak můžete vybrat, jaký podíl z celkové částky získají vývojáři, provozovatel serveru Humble Bundle a vámi vybraná nezisková organizace.
 
Kromě aktuální nabídky aplikací pro milovníky počítačů má Humble Bundle také balíček nezávislých her Freedom Bundle. Ten za pevně stanovených 30 dolarů obsahuje téměř padesát her včetně Stardew Valley nebo Invisible Inc s tím, že celý výnos míří na podporu organizací American Civil Liberties Union, Lékaři bez hranic a International Rescue Committee.