Microsoft dnes potvrdil spekulace, podle kterých měl nabídnout Xbox s pohybovým ovladačem Kinect za 99 dolarů (2000 korun). Za tuto cenu si mohou američtí zákazníci v kamenných Microsoft Storech koupit Xbox 360 se 4GB paměťovou kartou a ovladačem Kinect.
Ke konzoli si musí pořídit předplatné služby Xbox Live na dva roky s cenou 15 dolarů měsíčně. Bez zvýhodněné konzole se měsíční předplatné nutné pro online hraní a přístup k široké nabídce (v USA) obsahových služeb dá pořídit za 5 dolarů měsíčně. I tak zákazníci za dva roky přeplatí oproti běžné prodejní ceně asi 40 dolarů.
Pro uplatnění nabídky je nutné mít vytištěný kupón z webu Microsoftu nebo si opsat číselný kód akce. Cena 99 dolarů není konečná – není v ní započtená místní daň (sales tax, obdoba DPH), která může být nulová (Delaware, New Hampshire), ale také může přesáhnout hranici 13 procent (New York).
Microsoft údajně chystá také nový model Xboxu 360 (X360 Lite), který by měl nižší cenu nabídnout i bez předplatného podobně jako pozdější modely PlayStation 2. Výroba nového modelu už údajně začala a Microsoft ho má oficiálně představit na herním veletrhu E3 počátkem června v Los Angeles.
CES: Poslední přednáška Microsoftu nabídla dvě zajímavé novinky a kiks
- Diskuse
- Celkem 3 příspěvků
Tento příspěvek byl redakcí označen jako nevhodný.
pokud si myslíte, že dětem do pokojíku pořídíte na hraní Xbox...
Tento příspěvek byl redakcí označen jako nevhodný.
- Programátor/ka systémového vývoje
- IT CONSULTANT
- ABSOLVENT ELEKTRO
- PROJECT / TRAFFIC MANAGER
- Senior Developer
- Programátor Ruby on Rails
- WEB CONTENT EDITOR
- JAVA VÝVOJÁŘ - HRADEC KRÁLOVÉ
- Projektového inženýra kvality – se zaměřením na SW (m/ž)
- BAAN SPECIALIST
- Inženýra pro testování SW (m/ž)-nové projekty 2013
- Inženýra vývoj SW (m/ž)- C, C++ pro nové projekty 2013






























