Facebook chystá na pondělí 15. listopadu, den před přednáškou Marka Zuckerberga na konferenci Web 2.0, tiskovou konferenci. Podle spekulací blogu TechCrunch a dalších informačních zdrojů blízkých Facebooku a Microsoftu využije šéf Facebooku tuto příležitost k oficiálnímu představení vlastní e-mailové služby, o které se dosud v zákulisí hovořilo jako o projektu Titan.

Titan neboli Facebook Mail má nabídnout plnohodnotné e-mailové služby srovnatelné s Gmailem nebo Hotmailem, ale s adresou @facebook.com. Navíc má nová e-mailová služba nabídnout integraci webových aplikací Microsoft Office. Pokud ke spuštění nové služby opravdu dojde, nebude to velké překvapení. Facebook v posledních měsících s Microsoftem úzce spolupracuje.

Webové aplikace Microsoft Office propojené s účty na Facebooku nabízí Microsoft od dubna 2010 na adrese www.docs.com. Nově Facebook umožnil vyhledávači Microsoft Bing prohledávat informace v profilech svých uživatelů tak, aby přihlášení uživatelé mohli hledat v příspěvcích svých přátel. Tento krok vyvolal odvetu ze strany konkurenčního Google, který Facebooku znemožnil automatický import seznamu kontaktů.