reklama
reklama
19. 1. 2013 | poslední aktualizace: 18. 1. 2013  21:02
Nejzajímavější doplňky pro telefony

Drobnosti pro telefony: Plovací vesta pro iPhone i špičkové pouzdro pro Galaxy S III

CES je největší výstavou příslušenství k mobilním telefonům. V záplavě nudných pouzder na iPhone a ještě nudnějších sluchátek se našly i výjimky. Co byste řekli třeba bezdrátové pastelce?
Čtěte více o: CES 2013 | iPhone | Android | smartphone
SmallWorks BrickCase
SmallWorks BrickCase
foto: Otakar Schön

Mobilní technologie jednoznačně ovládly celý veletrh International CES 2013. I když na místě chyběl Apple jako vystavovatel, stovky firem ukazovaly doplňky pro iPhone i iPad. Proti předchozím letům byl ale cítit opatrný příklon k Androidu.

Minimálně sluchátka a reprosoustavy sází na bluetooth i pro připojení telefonů se zeleným robotem, k vidění byla i pouzdra pro Galaxy S III a další rozšířené telefony. Nejméně unaveným dojmem působily úplné drobnosti, třeba návlek na nabíječku nebo kapsička pro uchování hotovosti a platebních karet u telefonu.

reklama

Příslušenství pro iPhony zabíralo prostor několika hal a v každé budově, které se CES dotkl, byly k vidění i mobilní doplňky nebo zařízení, která mají aplikaci pro iOS a stále častěji i pro Android. To se týká například fitness senzorů včetně „chytré“ vidličky HAPPIfork. Nakonec došlo i na neřest a kontroverze díky výrobci externích akumulátorů, který vsadil na nahé dívky pokryté vrstvou barvy. Do fotogalerie se proto pusťte raději opatrně.

 

 

Další drobnosti jsem zachytil na video. Pouzdro na iPhone určené vodákům je výborný nápad, díky masivní vrstvě měkkého materiálu navíc ochrání telefon spolehlivě i proti pádům ze skály. 

 

externí video: Plovací vesta pro iPhone od LifeProof
Plovaci_vesta_pro_iPhone_od_LifeProof

 

Dvě z nejpovedenějších pouzder měla na stánku jediná firma, kombinaci hliníku, uhlíku a dalších špičkových materiálů nabízí nejen pro iPhone, ale i pro Galaxy S3.

externí video: Nejlepší pouzdra pro iPhone 5 a Galaxy S3 od Element Case
ElementCase Eclipse Galaxy S 3
Autoři: Otakar Schön
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
Nejčtenější
reklama
reklama
reklama
reklama