Apple v San Francisku splnil v podstatě všechna očekávání. Představil nový iPad s vysokým rozlišením, přidal podporu 4G sítí, nové aplikace při stejné ceně, za jakou se doposud prodával iPad 2.
Nový iPad, který se jmenuje pouze iPad bez číslovky nebo přídomku HD, na trh doprovodí i nová verze mu Apple TV s podporou přehrávání FullHD videa. Novinky zatím v českém on-line obchodě Apple Store objednávat nelze, nový iPad i Apple TV se v Česku začnou prodávat 23. března, týden po zahájení prodeje v USA, Německu nebo Velké Británii.
Firma bude i nadále prodávat i iPad 2 v základní verzi s WiFi a 16 GB paměti a cenou 9990 korun. Dostupný je přímo od Applu základní model iPadu 2 s podporou 3G sítí za 12 990, o tisíc korun levnější než doposud.
Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře
Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.
Týden s technologiemi Otakara Schöna
Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna
Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru