Pravděpodobně lidská chyba při zadávání cen do obchodu Google Play přinesla předčasný vánoční dárek milovníkům filmů od společnosti Disney. Všechny její tituly měly od soboty odpoledne do noci v on-line obchodě Google Play ceny převedené z dolarů či eur v poměru 1 : 1.

Nejlákavější byl nákup aktuálního snímku Strážci galaxie, který právě běží v kinech, za 16,99 koruny včetně DPH ve výši 3,18 Kč, ale ve výběru jsou i další relativně nové filmy. Běžná cena nových titulů je přitom 390 korun za HD verzi a 330 korun za nižší rozlišení, půjčovné pak běžně začíná na 80 korunách za SD verzi, půjčovné HD verze může stát i více než 100 korun. 

Nevýhodou je ovšem fakt, že snímky nemají český dabing ani titulky. Například pro výuku angličtiny se ale kvalitní filmy v originálním znění a s anglickými titulky určitě hodí. 

Screenshot 2014 12 06 at 17 51 01 Screenshot 2014 12 06 at 17 50 44

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru