Bezdrátová sluchátka jsou praktická. To potvrdí každý, kdo někdy utrhl sluchátka připojená k počítači nebo ukroutil kabel sluchátek k telefonu. Nevýhodou sluchátek, která se k přehrávači připojují přes Bluetooth, je ale vyšší cena. Česká společnost MagiCam HD Solutions zavedené pořádky narušila jednoduchou strategií − nakupuje od neznačkových čínských výrobců vybranou elektroniku a prodává ji pod svou značkou Lamax. Sluchátka do uší Prime P-1 a sluchátka na uši Blaze P-1 ukazují, že to není špatná strategie.

Prime P-1 jsou designem klasická dynamická in-ear sluchátka, u kterých jsou oba špunty spojené jednoduchým oplétaným kabelem. U pravého sluchátka je pak malý ovládací box, který kromě mikrofonu a ovládacích tlačítek obsahuje také baterii a potřebnou elektroniku. Ostré tvary "krabičky" jsou čistě funkční, ve srovnání s elegantním tvarem skořepin samotných sluchátek působí poměrně lacině, stejně jako velké logo značky.

...

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé. Děkujeme za vaši přízeň.
Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá. Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.
Předplatit od 199 Kč / měsíc
Máte již předplatné?