Všechna sluchátka skotské značky RHA mají několik společných vlastností bez ohledu na to, zda stojí sedm stovek nebo osm tisíc. I ta nejlevnější mají skvělý design, nadstandardní výbavu v balení a tříletou záruku. A také zvuk, který v dané cenové kategorii dokáže bez problémů zaujmout.

Po luxusním modelu CL750 a bezdrátových sluchátkách MA650 Wireless jsme se tentokrát podívali na opačný konec cenového spektra. Místo oceli nebo keramiky je ve hře hliník a sluchátka nemají kovovou ochranu kabelů ani pěnové koncovky Comply. I tak vynikají v poměru ceny a výkonu. Každý pár po svém.

Dvojice nejlevnějších sluchátek značky, RHA MA390 a S500, navíc dorazila v novém kompaktním balení a se zprávou, která se týká přímo českých fanoušků. Výrobce už má nejen rozumnou českou distribuci, ale sluchátka prodává také napřímo na svém webu. A zatímco v českých obchodech cena obsahuje standardní dvouletou záruku, výrobce nabízí záruku o rok delší.

 

V článku se dále dozvíte

  • Otestovali jsme dvoje nejlevnější „pecky“ skotské značky RHA.
  • RHA S500 za 990 Kč zaujmou designem i vyváženým zvukem.
  • Levnější model MA390 hraje na jistotu s mohutnými basy.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.