Dosavadní rozložení sil mezi internetovými portály a zpravodajskými weby zřejmě v nejbližších měsících na českém internetu naruší nové projekty. Podle diskutujících fóra má český internet před sebou zajímavou budoucnost, cesty k jejímu naplnění mohou být podle nich různé.

Čtěte také

Aktéry diskuse byli generální ředitel televize Nova Petr Dvořák, obchodní ředitel Seznamu.cz Tomáš Búřil, Pavel Doležal, finanční ředitel Centrum Holding, a Kateřina Hrubešová ze Sdružení pro internetovou reklamu. Všichni se pokusili odpovedět na otázky, zda bude internet opravdovým zlatým dolem pro investory, zadavatele reklamy a pro uživatele. Podívejte se na sestřih, co řekli.
Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru