České krabicové verze Office 2010 Microsoft uživatelům nabídne od 1. září 2010. Firma to uvedla v tiskové zprávě.

Testovací verze nové sady kancelářských produktů si od listopadu celosvětově stáhlo více než 7,5 milionu uživatelů. Ti prostřednictvím svých podnětů a zpětné vazby pomohli dovést programy do současné finální podoby.

V současnosti je na trhu tři roky stará verze balíku Office. Lidé, kteří si koupí stávající verzi Office 2007 od 5. března do 30. září, budou moci bezplatně přejít na novější verzi v době jejího uvedení na trh. Možnost přechodu potrvá až do konce října.

Cena nového Microsoftu Office 2010 se bude pohybovat od 2490 korun u karty s instalačním klíčem pro studenty a domácnosti až po 16 490 Kč za plnou krabicovou verzi Professional.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru