Nově si můžete v Nastavení aplikace vybrat z pěti typů písma, články odesílat emailem a jednoduše je sdílet v sociálních sítích Facebook a Twitter. Čtenáři, kteří mají právě přístup k internetu, mohou přes webové rozhraní vstupovat do diskusí k článkům, pro větší pohodlí diskutujících je možné vepisovat názory v landscape modu.

Pro snadnou orientaci byla do verze 1.2 přidána indikace již přečtených zpráv, takže uživatel na první pohled (dle změněné barvy titulku) vidí, které zprávy již četl.

Nové je také listování v článcích, zvětšené je aktualizační tlačítku. Do titulků Blogů, které patří k oblíbeným autorským útvarům, bylo přidáno také jméno autora.

„Úpravy a nové funkcionality vycházely zejména z připomínek a námětů uživatelů aplikace. Velmi si vážíme kladného přijetí aplikace i připomínek k ní", říká Markéta Houdková z divize Nová média Economia, a. s.

HN ReaderHN Reader

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Rádi bychom pokračovali v jejím dalším vylepšování, proto se součástí aplikace stala registrace uživatelů a následný dotazník, ten by nám měl pomoci zjistit uživatelské preference čtenářů Hospodářských novin v iPhone a navést nás tak na další obsahová i formální vylepšení aplikace,“ dodala Houdková.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru