Apple neuhlídal tajemství. Stejně jako se před oficiálním uvedením Macbooků Pro s konektorem Thunderbolt objevily první fotografie krabic s HW konfigurací, unikly i specifikace vybavení nového iPadu. I v tomto případě za únikem stojí Němci, tentokrát v podobě německé pobočky obchodu Amazon, který předčasně zveřejnil nabídku iPadu 2. Cena nového modelu má být stejná jako u stávajících iPadů.

Produktová stránka opět rychle zmizela, ale podle dostupných informací nabídne iPad 2 většinu z toho, co odborníci očekávali,tedy kameru s podporou videokonferenčních hovorů FaceTime, navíc přidá konektor Thunderbolt, který umožňuje najednou přenášet obraz ve vysokém rozlišení i data s rychlostí až 10 Gb/s. Ze zveřejněných informací ale není zřejmé, zda nový iPad nabídne dvoujádrový procesor či zda bude mít i další konektory a vybavení, o kterém se spekulovalo.

Apple uniklé informace nepotvrdil, na to si musíme počkat ještě několik hodin.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru