Nedávná studie společnosti Forrester tvrdí, že tablety s Androidem potřebují pro úspěch na trhu nižší cenu, na úrovni 150 až 300 eur, tedy mezi 3500 a 7500 korunami. Tablet prodávaný pod označením ZED M7U první požadavek na úspěch naplňuje. Oficiální cena tabletu je 2990 korun.

Testovaný tablet zároveň ukazuje, že nízká cena není všechno. Výrobce musel šetřit všude, kde se jenom dalo. Nejvíce se šetření podepsalo na kvalitě displeje. Ten je rezistentní, používá tedy starší technologii. To znamená nepřesné ovládání a nutnost používat větší sílu. Ještě horší je, že chybí přístup do Android Marketu, aplikace tak bude nutné získavat komplikovaně s pomocí přátel, kteří do Marketu mají přístup a jsou ochotní aplikace zkopírovat a poslat třeba e-mailem.

 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru