Uživatelé produktů Apple se dočkali potvrzení brzkého startu služby iTunes Store. Apple při aktualizaci aplikací na iPhone v česku i na Slovensku vyžaduje potvrzení nového znění podmínek o ochraně osobních údajů. V přehledu změn Apple uvádí, že součástí podmínek je nově sekce věnovaná podmínkám iTunes Store. Apple také upozorňuje, že část obsahu je chráněna proti kopírování. Na změnu smluvních podmínek Apple upozornil jako první server Živě.cz.

itunes

Původní zpráva: Apple podle informací polského deníku Rzecpospolita začne během několika dní až týdnů prodávat hudbu a další multimediální obsah v deseti nových evropských zemích. Dosud Apple rozšíření iTunes Music Store do dalších evropských zemí odmítal. Kvůli roztříštěnému autorskému právu je ale pravděpodobné, že nabídka online obchodu bude omezená.

Důvěryhodnosti zprávy o startu iTunes Music Store dodává nedávné spuštění online obchodu s fyzickými produkty Apple v nových zemích včetně Česka, Polska nebo Maďarska.

Redakce Hospodářských novin má k dispozici pouze náznak oznámení novinky od Apple ještě před termínem předpokládaného uvedení nového iPhone.

Rozšiřování přímé působnosti Apple na nové trhy souvisí mimo jiné se snahou o udržení či zvýšení tržního podílu a zajištění růstu firmy.

Zatím jste si přečetli 70 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru