Audiofilská reprodukce z malých sluchátek do ucha? Většina lidí má opravdu kvalitní zvuk spojený se zesilovači a reprosoustavami za stovky tisíc. nebo za miliony, jako v případě legendárních reprosoustav Nautilus ve tvaru šneka. To je ale jen jedna možnost. Druhou používají muzikanti na koncertech – šneka do ucha.

Creative jednoho takového šneka vyrobil. Povedlo se to až na třetí pokus, ale Aurvana In-Ear3 jsou opravdu studiové odposlechy do uší – nabízejí věrný zvuk, který uspokojí i obdivovatele elektronkových zesilovačů a černých desek o průměru 33 cm vyrobených z PVC. A cena je v tomto kontextu vlastně nízká.

Oficiálně stojí 3700 korun (150 eur) přímo z online obchodu Creative , v českých online obchodech o tisíc korun méně, ale s dlouhou dobou dostupnosti v řádech týdnů.

V článku se dále dozvíte

  • Tohle nám musíte věřit, protože kvalita zvuku se nedá jen tak popsat slovy. Sluchátka Aurvana In-Ear3 nabízí působivý zvuk. K neuvěření přesný, plný detailů a přitom v balení, které se hodí do tramvaje.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.