Známé přísloví říká, že jediná věc, co člověk v životě opravdu musí, je zemřít. V současnosti existuje aplikace nebo on-line služba téměř na všechno - a tak vznikla i sociální síť pro mrtvé.

Londýnský podnikatel James Norris spustil bezplatnou internetovou službu DeadSocial a představil ji na veletrhu SXSWi v americkém Austinu.  Umožňuje registrovaným uživatelům automaticky publikovat zprávy na sociální sítě Facebook, Twitter a Google+ i poté, co zemřou. Pomocí kalendáře si mohou dopředu naplánovat statusy, které v daných časových intervalech po smrti budou zobrazeny na jejich profilech.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Nová sociální síť DeadSoci.al nabízí propojení s účty na Facebooku i Twitteru. Pomocí kalendáře je možné si dopředu naplánovat zprávy, které přijdou přátelům po uživatelově skonu. Užitečné, nebo nevkusné?

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru