Apple zatím ještě stále nezpřístupnil ke stažení novou verzi Mac OS (očekává se příští týden), ale majitelé iPhonů, iPadů a počítačů Apple Mac si mohou po roce čekání stáhnout znovu koupené filmy, které třeba omylem smazali.

Apple v Česku nabízí možnost opětovně stáhnout hudbu od loňského podzimu, kdy spustil prodej hudby v ČR a několika dalších zemích. Možnost opětovného stažení běžná u hudby aplikací ale až do dnes neplatila pro filmy.

Služba iTunes Movies in the Cloud je automaticky aktivní, pokud jste si v minulosti koupili film prostřednictvím iTunes, můžete si ho znovu stáhnout z jakéhokoliv zařízení, které máte spojené se svým uživatelským účtem.

Filmy v HD rozlišení je nově možné stáhnout znovu v ještě vyšší kvalitě – po uvedení nové verze AppleTV totiž Apple nahradil HD filmy s rozlišením 720p kvalitnější verzi s rozlišením 1080p.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa moderních technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru