Seznam dnes v Praze představil novou podobu svého vyhledávání. Zároveň spouští vlastní internetový prohlížeč pro Android, který bude zaměřený hlavně na služby z rodiny Seznamu. Svoje novinky začne testovat na Slovensku, kde dnes firma spustila server Seznam.sk.
“Máme v plánu na Slovensku získat malé desítky tisíc uživatelů pro účely laboratoře,” řekl generální ředitel Seznamu Pavel Zima. Na Slovensku tak chce česká jednička ve vyhledávání hlavně testovat novinky předtím, než je nasadí v Česku. Na Slovenské doméně již funguje i nová podoba vyhledávání. Další služby, které Seznam v Česku poskytuje, zatím na Slovensku neplánuje.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Týden s technologiemi Otakara Schöna
Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna
Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru