Google přitvrzuje v konkurenčním boji s Apple Watch. Na svém oficiální blogu oznámil, že aplikace Android Wear, přes kterou se párují chytré hodinky s mobilním telefonem, bude nově dostupná i pro zařízení s iOS. Google tak pokračuje v invazi do ekosystému Apple, jehož uživatelé jsou ochotnější za služby i doplňky k telefonu platit.
Hodinky se systémem od Googlu půjdou připojit k iPhonům 5, 5c, 5s, 6 a 6 Plus s operačním systémem iOS 8.2 a vyšším. Nová aplikace má však omezení, rozumí si s ní zatím pouze jedny chytré hodinky, nedávno recenzované LG Watch Urbane. Google však slibuje, že spolupráci s iPhony budou podporovat všechny budoucí modely chytrých hodinek s Android Wear.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Týden s technologiemi Otakara Schöna
Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna
Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru