Není to úplně to, co si možná představujete. Honor v únoru představil smartphone 6X vybavený duálním fotoaparátem, 3 GB RAM a čtečkou otisků prstů. Novinka s označením 6A ale patří o třídu nebo spíše dvě níže. Za lidovou cenu nabízí základní výbavu, ze které se vymyká aktuální verze Androidu, rozumný fotoaparát a snad ještě kovové tělo přístroje, které ale není z jednoho kusu hliníku.

Honor 6A je proti svému „skorojmenovci“ kompaktnější, má menší obrazovku s úhlopříčkou 5“, rozlišení ale kleslo na 1280 x 720 bodů. Na takto velkém displeji už je nižší rozlišení citelné, písmo není tak ostré jako u telefonů s FullHD obrazovkou. Honor bohužel nepoužil kvalitní odolné sklíčko, místo Gorilla Glass tak na obrazovce je přímo z výroby ochranná fólie. Standardní velikost mají rámečky, pod displejem ani na zádech telefonu však není čtečka otisků prstů, která by v dané cenové kategorii působila jako velké lákadlo ke koupi.

...

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé. Děkujeme za vaši přízeň.
Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá. Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.
Předplatit od 199 Kč / měsíc
Máte již předplatné?