Počítač do školy je vágní popis, který zdaleka nestačí k tomu, abyste vybrali vhodný produkt. Základní otázkou je, zda má počítač sloužit pro tvorbu domácích úkolů, nebo jestli má jít o mobilní počítač, který bude student nosit s sebou do školy. Ještě před jeho nákupem by si ale měl ověřit, zda ho při vyučování může využívat.

I v případě domácího použití mají v posledních letech navrch notebooky. Mobilita v rámci domácnosti představuje výraznou výhodu proti klasickému stolnímu počítači. Ten je vhodný pro náročnější práci s daty, videem nebo fotografiemi a samozřejmě na hraní.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Na počítači pro školáky a studenty se nevyplatí šetřit.
  • Sázkou na jistotu je kombinace procesoru Intel Core i5 a 8 GB RAM.
  • Lákavou variantu tvoří moderní herní notebooky s GeForce 1050.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru