Nová generace telefonů Galaxy S od Samsungu bude mít čtečku otisků na zádech, uprostřed telefonu, a představí se už za sedm týdnů. Samsung si podle zdrojů Evana Blasse ze serveru Venture Beat vybral k odhalení novinek největší veletrh spotřební elektroniky CES. Brzké představení mimo jiné znamená, že nelze čekat tak výrazné změny jako letos u Galaxy S8 a Note 8.

Galaxy S9 i S9+ mají mít displeje se stejnými rozměry jako letošní modely, tedy 5,8“ a 6,2“. Samsung si ale hodně slibuje od nového procesoru Exynos 9 Series 9810. Nová čipová sada vyráběná 10nm procesem staví na vlastním návrhu výpočetních jader, vylepšeném grafickém čipu a obsahuje gigabitové LTE. Za nový čip už Samsung obdržel ocenění Innovation Award od pořadatele CES, organizace Consumer technology Association.

Americká verze telefonů bude ale nejspíše mít standardní Snapdragon, tedy chystaný model 845 s podobnými parametry. Společnou součástí výbavy obou telefonů bude základní kapacita úložiště 64 GB s podporou paměťových karet a možnost použít, alespoň u vybraných modelů, dvě SIM.

...

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé. Děkujeme za vaši přízeň.
Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá. Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.
Předplatit od 199 Kč / měsíc
Máte již předplatné?