Rok 2017 nebyl úplně technologicky povedený. Média ovládaly spíše negativní zprávy o sociálních sítích, hybridní válce v kyberprostoru a technologické firmy byly a jsou i v centru skandálů spojených se sexuálním obtěžováním. Alespoň dnes je ale čas na to zapomenout a podívat se na věci, které se v roce 2017 povedly. Vybrali jsme jich deset, bylo jich ale více.

iPhone X

Když jsme hledali nejlepší telefon roku 2017, iPhone byl v nejlepší trojici, u nás však nevyhrál. Přesto jde o nejdůležitější "dospělý" technologický produkt za posledních 12 měsíců. Ano, Apple v mnoha ohledech dohnal konkurenci, ale všechny vymoženosti nabízí v jednom balení. Apple v iPhonu X potvrdil výhody OLED obrazovek, dal prostor pro větší rozšíření bezdrátového nabíjení a znovu ukázal, že mobilní procesory mohou být mnohem výkonnější a úspornější. Klobouk dolů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Nejdražší iPhone nemusí být nejlepší pro každého, ale posunuje celý trh dopředu.
  • Podobným typem vítěze je AMD s procesory Ryzen, které nutí Intel, aby se zlepšil.
  • Radost nám dělají chytré hračky pro děti i kutily a samozřejmě OLED obrazovky.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru