První dojem z chytrých hodinek Fitbit Ionic není úplně nejlepší. Ze všeho nejvíce připomínají staré dobré digitálky. Za to ale může jenom hranatý tvar pouzdra. Jen co se rozsvítí OLED displej, je to mnohem lepší. A co teprve, když s hodinkami člověk uplave pár bazénů. Fitbit Ionic si mě nakonec získaly i designem. Je trochu retro, ale funkční.

První pokus kalifornské firmy Fitbit o chytré hodinky pod názvem Blaze úplně nevyšel. U modelu Ionic se podnik z chyb poučil, pomohla akvizice společnosti Pebble, která přišla na trh s vlastně prvními opravdovými chytrými hodinkami.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Hodinky Fitbit Ionic vypadají trochu jako digitálky, ale umí toho mnohem více.
  • Proti jiným chytrým hodinkám září díky skvělé výdrži baterie.
  • Velký potenciál má otevřený systém, aplikací ale zatím není mnoho.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.