Akumulátory využívající ionty lithia jsou všudypřítomné a na jejich kvalitě závisí fungování téměř veškeré spotřební elektroniky. Kvůli samotnému principu fungování dobíjitelných baterií jsou ale lithiové akumulátory zároveň častým zdrojem problémů a frustrace zákazníků. Vadí, když se rychle vybijí i pomalu nabíjejí. Nebo když rychle ztrácí maximální dostupnou kapacitu…

Apple kvůli slábnoucímu výkonu baterií v iPhonech omezil výkon starších telefonů. Samsung musel kvůli problémům s bateriemi z trhu stáhnout Galaxy Note 7. Kvůli bateriím vyměnila Nvidia všechny vyrobené tablety Shield za nové. Výměnu baterií v noteboocích museli provést téměř všichni výrobci. Za spoustu problémů si ale mohou uživatelé sami.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Baterie v telefonech, tabletech a dalších zařízení vyžadují péči.
  • Akumulátorům s lithiem škodí nejvíce teplo i úplné vybíjení.
  • Ideální je dobíjet baterie dříve, než jejich kapacita klesne pod 20 procent.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.