Už na konci prosince Google spustil experimentální funkci Search art with your selfie, která je dostupná v aplikaci Arts & Culture. Mezitím se funkce stala internetovou virální senzací, která plní v těchto dnech sociální sítě Facebook, Twitter i Instagram.

Systém vypadá jednoduše, skrývá se za ním však pokročilý rozpoznávací algoritmus. Uživatelé pomocí fotoaparátu na mobilním telefonu nahrají do aplikace fotku svého obličeje, umělá inteligence vyhodnotí rozpoznávací body a pomocí nich ukáže “dvojníka” na některém ze světových uměleckých děl.

V článku se dále dozvíte

  • Experimentální funkce Search art with your selfie od Googlu se stala hitem internetu.
  • Využívá pokročilého rozpoznávacího algoritmu, díky němuž najde k vaší selfie fotce "dvojníka" ze světa uměleckých děl.
  • Funkce zatím není dostupná v Česku, ale můžete ji vyzkoušet pomocí připojení VPN.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.