Již v úterý odpoledne se oficiálně představí Honor 10, který má svou výbavou vyzvat na souboj mnohem dražší telefony. Představení v Londýně budeme sledovat na místě, už nyní ale telefon máme k dispozici. Jediné, co o něm můžeme říkat, je však to, že je krásný.

Honor 10 pokračuje v trendu, kdy značka Honor přebírá funkce telefonů mateřského koncenu Huawei. To mimo jiné znamená, že se na zádech mobilu skví nápis AI kamera. Fotoaparát na zadní straně telefonu je duální, podobně jako u Huawei P20. Liší se jen jeho orientace – místo svislého uspořádání, jako u iPhonů, jsou čočky fotoaparátu vedle sebe.

Honor 10 si bere hlavní vlastnosti z úspěšného modelu Huawei P20

V článku se dále dozvíte

  • Honor 15. května oficiálně představí letošní nejvyšší model Honor 10 s novým designem.
  • Desítka má design okoukaný u luxusního Huawei P20 Pro, leskne se ale z modré do fialova.
  • Hlavním lákadlem bude vedle designu tradičně výborný poměr výkonu a ceny.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.