V tomto týdnu byla v Praze spuštěna největší herní atrakce využívající virtuální realitu ve střední Evropě. V hračkářství Hamleys mají návštěvníci možnost projít si historické centrum rudolfínské Prahy 16. století a potkat se s rabbim Löwem i bájným Golemem.

Hra kombinuje oblast virtuální reality s pohybem ve skutečném světě, hráče tak neomezují žádné kabely a po lokaci se může volně pohybovat, a dokonce se dotýkat vybraných předmětů.

V článku se dále dozvíte

  • V hračkářství Hamleys mají návštěvníci možnost projít si historické centrum rudolfínské Prahy 16. století a potkat se s rabbim Löwem i bájným Golemem.
  • V případě úspěchu chtějí autoři projektu s tímto nápadem expandovat do Šanghaje nebo Dubaje.
  • Oblast virtuální reality čeká podle odhadů výrazný růst. Do roku 2021 by měl mít trh objem 75 miliard dolarů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.