Kalifornský výrobce jablečných telefonů a notebooků po letech kritiky přiznal, že nový typ klávesnice s malým zdvihem tlačítek může uživatelům způsobovat potíže. Podle oficiálního vyjádření Applu shledal, že malé procento klávesnic v některých počítačích MacBook a MacBook Pro mohou vykazovat problémy s nechtěným opakováním znaků, chybějící písmena nebo pomalé reakce kláves na stisk.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Klávesnice, které Apple používá u notebooků od roku 2015, jsou náchylné k poruchám.
  • Po stisku tlačítek se písmena objevují vícekrát nebo vůbec ne nebo se klávesy neochotně vracejí.
  • Apple pod tlakem chybu uznal, nabízí rozšíření záruky na klávesnici na čtyři roky od koupě.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru