Ondrej Spodniak se považuje za velkého milovníka hudby, především bigbítové a rockové. "Kromě zábavy pro mě představuje i neskutečný relax, proto po práci mířím do garáže, kde mám kytaru  1  i bicí," říká předseda představenstva společnosti Premiot Group, která se zaměřuje na investice do prémiových nemovitostí. Nástroje přes aplikaci GarageBand  2  propojuje také s tabletem a mikrofonem a díky efektům tvoří vlastní mixy.

Jinak je Spodniak velkým fanouškem 3D tiskáren a jejich využití v rámci modulárních staveb. "S kolegy neustále hledáme nové a inovativní postupy. Věřím, že jednou bude možné vytisknout si domy i celé hotelové komplexy," předpovídá.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.