Vysoký tlak je zabiják. Zní to možná dramaticky, ale vědecké studie hovoří jasně. Vysoký tlak znamená zásadní zvýšení rizika infarktu, mozkové mrtvice a dalších kardiovaskulárních onemocnění. Nejlepší způsob, jak získat přehled o riziku vysokého tlaku, představuje "holter", zařízení, které měří tlak nepřetržitě, celý den a noc.

Druhou nejlepší variantou, která odstraňuje zkreslení výsledků stresem z ordinace, je domácí měření tlaku. A to jde dělat buď levně a postaru, nebo citelně dráž, ale efekt(iv)něji, s větším množstvím funkcí a bez nutnosti si zapisovat výsledky ručně. Withings BPM Core je taková luxusní kardiovaskulární KPZ.

Withings patří mezi průkopníky v oblasti chytrých zdravotních zařízení. Prvním produktem firmy byla chytrá váha, která uměla měřit podíl tuku v těle, a případně posílat výsledky měření na Twitter. Váha, která prozrazuje, že průběžně tloustnete, logicky vyvolala pozornost globálních médií a pomohla francouzskému start-upu prorazit.

A už druhý produkt Withingsu byl chytrý tlakoměr spojený s mobilním telefonem. Téměř po dekádě Withings nabízí novinku – vedle měření tlaku provádí také EKG a poslouchá srdeční ozvy, aby odhalil nedomykavost srdečních chlopní.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru