Bezpečné připojení k internetu bez slídilů, americké zpravodajství bez překážek, on-line hraní od Googlu i Microsoftu a v zájmu zachování soukromí i možnost sledovat americký Netflix nebo Hulu. To všechno zvládne kvalitní VPN – virtuální soukromá síť, která se jako krtek prokope internetem tam, kde chcete být.

Na trhu jsou desítky služeb, které slibují ochranu soukromí uživatelů a pohodlné používání. NordVPN si vyzkoušení zasloužila díky tomu, že jako první z důvěryhodných služeb nabídla plošně Wireguard. Jde o nový standard, který zajišťuje bezpečný přenos dat a stačí mu na to čtyři tisíce řádků kódu místo půl milionu řádků, které mají konkurenční protokoly OpenVPN a IPSEC.

NordVPN se navíc nespokojila jen s tím, co vytvořili ostatní, a na standardu WireGuard postavila vlastní technologii NordLynx. Ta šifrovací jádro doplňuje o automatické přiřazování náhodných internetových adres připojeným uživatelům, aby je podle IP adresy nebylo možné identifikovat. Testování nové technologie trvalo více než 18 měsíců a jeho součástí bylo i čtvrt milionu měření přenosových rychlostí.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku

Pavel Tymeš 26.07.2020 12:09
Potvrzuji. Peníze vrátili vcelku bez diskuzí. Nejdřív nabízeli pomoc, pak peníze vrátili.
Tomáš Jurka 24.06.2020 17:55
Vrácení peněz můžu potvrdit. Koupil jsem na rok, ale US Netflix jel pouze 5 Mb/s... Tak jsem napsal na podporu a po asi pěti otázkách jestli opravdu odcházím a co se mi nelíbí a opravdu jim nedám ještě šanci peníze vrátili zpět na kartu v plné výši.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru