Sezóna špatných fotografií právě začíná. Blíží se letní prázdniny a to znamená hromadné odjezdy na dovolenou. Většina lidí se z cesty za hranice všedních dní vrací s hromadou fotografií, které ukazují svým přátelům, rodině i sousedům. Jen málo z nich ukazuje povedené obrázky. A tak je na čase s tím něco udělat.

Přehled tipů, jak dělat lepší fotografie, najdete v zítřejších Hospodářských novinách. Připravili jsme pro vás konkrétní rady tří profesionálů z oboru i nákupní seznam.

 

 

Základy snadno zvládnou i absolutní začátečníci. Stačí trocha disciplíny při focení i zpracování fotografií. Nejdůležitější je poctivě mazat nepovedené snímky a ze série obrázků se stejným motivem nechat vždy jen jednu. Další rady najdete ve videozáznamu ze Zoo a ve fotogalerii, která ukazuje správné a špatné provedení snímků ve stejné situaci.

 

Návod na správné focení na dovolené
Focení
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa moderních technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru