Sezóna špatných fotografií právě začíná. Blíží se letní prázdniny a to znamená hromadné odjezdy na dovolenou. Většina lidí se z cesty za hranice všedních dní vrací s hromadou fotografií, které ukazují svým přátelům, rodině i sousedům. Jen málo z nich ukazuje povedené obrázky. A tak je na čase s tím něco udělat.

Přehled tipů, jak dělat lepší fotografie, najdete v zítřejších Hospodářských novinách. Připravili jsme pro vás konkrétní rady tří profesionálů z oboru i nákupní seznam.

 

 

Základy snadno zvládnou i absolutní začátečníci. Stačí trocha disciplíny při focení i zpracování fotografií. Nejdůležitější je poctivě mazat nepovedené snímky a ze série obrázků se stejným motivem nechat vždy jen jednu. Další rady najdete ve videozáznamu ze Zoo a ve fotogalerii, která ukazuje správné a špatné provedení snímků ve stejné situaci.

 

Návod na správné focení na dovolené
Focení
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru