Očekávaný projekt milionů skladeb zdarma pro české uživatele je online. První se k němu dostali uživatelé služeb Seznam.cz, který nabídl ke stažení ovládací aplikaci pro Windows ještě před aktivací služby na oficiální adrese www.musicjet.cz. Seznam ve spolupráci s MusicJet nabízí svým uživatelům možnost registrace s využitím stávajícího uživatelského jména a hesla.

Musicjet nyní umožňuje po instalaci aplikace pro Windows XP, Vista nebo Windows 7 poslech přibližně 1,5 milionu skladeb na osobním počítači s připojením k internetu. MusicJet.cz nabízí i placenou verzi, která za 75 korun na měsíčně odstraňuje na PC reklamy a za 149 korun měsíčně umožní poslech skladeb i z podporovaného mobilního telefonu. Zatím provozovatelé služby podporují operační systémy Android a Symbian, podpora iOS zařízení se připravuje.

Placení je možné zatím pouze formou premium SMS. Česká spořitelna nabízí studentům při založení studentského účtu půl roku placené verze jako bonus. 

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru