Opravdu potřebujete USB klíčenky nebo paměťové karty na přesun souborů mezi počítači? Pro kopírování filmů mezi dvěma počítači nebo počítačem a tabletem v jedné domácnosti je to nejrychlejší. Jak ale zajistíte, abyste všude měli aktuální verzi diplomky, cestovní zprávy a jak zajistíte, že se vám soubory neztratí, když vám odejde pevný disk v počítači nebo někdo celý počítač ukradne?

Odpovědí jsou online “úschovny” dat. Na trhu jich jsou desítky a ty nejlepší nabízejí i desítky gigabajtů prostoru a důležitá data zvládnou udržovat v aktuální verzi na všech zařízeních. Základní verze s omezenou kapacitou jsou dostupné zdarma, za větší kapacitu se platí penězi nebo sháněním dalších uživatelů. Vybrali jsme 5 služeb, které můžete vyzkoušet.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru