Váš dopisovatel je právě teď v Americe na konferenci EMC World 2012 a cítí se příjemně odtržen od domácí reality. V dnešní době se samozřejmě můžete nacházet v přesně stejném informačním prostředí, ať jste kdekoli na světě (však také v Las Vegas denně čtu Hospodářské noviny), jiná otázka ale je, proč to dělat. Myslím, že cestujeme i proto, abychom se od domácí reality odtrhli, ať ji máme kdekoli.

Což může být jedna z mezí poptávky po mobilních řešeních. Dovedou vykompenzovat změnu prostředí skoro na nulu. Asi je to příjemné pro lidi, kteří chtějí všude na světě najít stejný Hilton (nebo stejný McDonald’s), ale to nejsme všichni.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru