Už jste si změnili heslo do LinkedIn? Jestli ne, udělejte to, ale spěchat nijak zvlášť nemusíte. Michal Illich odhaduje - a já s ním souhlasím - že k úniku dat došlo dřív, možná mnohem dřív, než LinkedIn tvrdí. Jen se to nedostalo na veřejnost. Možná by se nám pomalu hodil nějaký jednoslovný výraz pro „únik o úniku“. (Zato si co nejdříve změňte hesla jinde, pokud ještě někde používáte stejné jako do LinkedIn. pozn. red.)

V digitálním světě se hroutí veškeré jistoty. Hezky to ilustruje nejnovější bulvární historka z amerického showbizu: druhořadý (mohli bychom také říci méně známý, ale neřekneme, neboť je v příběhu za padoucha) herec v letadle začal hučet do méně známé (mohli bychom říci druhořadé, ale neřekneme, protože atd.) modelky, tu to dílem obtěžovalo, dílem asi pobavilo, protože o tom začala pořizovat malou reportáž na Twitteru.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru