Říká se, že ve vztahu k zálohám dat se uživatelé dělí na dvě skupiny: na ty, kteří svá data zálohují, a na ty, kteří o ně ještě nikdy předtím nepřišli. S tím, jak se velká část našich životů digitalizuje, nabývá péče o naše data na důležitosti. Proto jsme se rozhodli v novém seriálu článků představit možnosti robustního zálohování pro běžné uživatele.

V prvním dílu si „nalajnujeme hřiště“: ukážeme si definici problému a zmíníme některé aspekty, které je třeba mít při vytváření zálohovací strategie na paměti. V dalších dílech se podíváme na technologie, které lze pro zálohování využít, a seriál zakončíme návrhem konkrétních zálohovacích strategií pro typické příklady.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru