Disk v notebooku Edwarda Snowdena má určitě kapacitu postačující k tomu, aby jeho majitel mohl dávkovat přísun dokumentů médiím ještě několik měsíců, ne-li roků. Jenže co dalšího se vlastně můžeme dozvědět? Kódová jména špionážního softwaru žádnou další senzaci nevyvolají a schémata napíchnutých sítí taky ne.

 

Ještě dlouho se bude diskutovat, zda Google, Yahoo! a další spolupracují s NSA vědomě, či nikoli. Odpověď zní: je to úplně jedno. Právně se to nejspíš dá obhájit v obou případech. Četli jste snad celé znění podmínek, které jste netrpělivě odklikli při zřizování účtu? A i kdyby ano, zvážili jste všechny důsledky některých neurčitých formulací? Tak vidíte.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Soukromí už neexistuje, copyright se pořád drží. Česká novinka 31s, týkající se prodeje filmů, je paradoxně možná zajímavější než další odhalení týkající se NSA. Tam je vše víceméně jasné, kdežto kolem těch filmů nás ještě čeká hodně zmatků.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru