Marketingové týmy to nemají lehké. Když chtějí šokovat, nesmí znechutit, a když chtějí pobavit, neměly by svůj produkt ztrapnit. V Kmartu i Olympusu měli tentokrát namále, ale reklamy nakonec dopadly dobře, soudě podle reakcí veřejnosti.

Obě také mají šanci stát se virovými (tedy „virálními“) videi a obletět sociální sítě. Než je ale budete sdílet, podívejte se na zbytek výběru – co se o vás neznámí lidi dozvědí z vašich profilů? A co teprve vaši přátelé, tedy „přátelé“?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Dnešní výběr je ve znamení reklam a sociálních sítí. Jak zareagovali Američané na neotřelou a „šokující“ vánoční reklamu na spodní prádlo? Co všechno o vás zjistí úplní cizinci z vašich tweetů, zdí a fotek? Obě odpovědi možná překvapí.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru