Jako by nestačily chyby v Androidu jako takovém, Google našel v rámci projektu Zero jedenáct chyb v Galaxy S6 Edge, vlajkovém modelu Samsungu. Samsung většinu chyb již opravil v devadesátidenním limitu, který projekt Zero dává, tři méně závažné chyby zatím zůstávají neopraveny. Je přitom pravděpodobné, že tytéž chyby se nacházejí i v jiných modelech od Samsungu, kterým nicméně není věnována tak velká pozornost.

Společnost 1Password publikovala podrobný whitepaper popisující vnitřní bezpečnostní architekturu služby 1Password for Teams. Vzpomeňte si na to, až nám bude nějaký státní úředník nebo politik vysvětlovat, že z bezpečnostních důvodů je nutné nějakou službu vyvíjet v utajení (zdravíme Andreje Babiše a jeho EET). Opak je pravdou: tajemství musí spočívat v klíči, ne v algoritmu. Algoritmus musí být veřejně známý a prověřený, má-li být důvěryhodný. Jakékoliv utajování v tomto ohledu je naopak potenciálním bezpečnostním rizikem.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru