Začátkem roku fitness centra a posilovny praskají ve švech a kolabují pod náporem zákazníků, kteří plní novoroční předsevzetí. Během několika týdnů se nápor uklidní a vše se vrátí do starých kolejí. Nabízím vám alternativní sadu předsevzetí pro nový rok. Budete-li je dodržovat, výrazně zvýšíte bezpečnost svého kybernetického života.

Předsevzetí první: Budu bezodkladně instalovat aktualizace

Automatické aktualizace operačního systému a programů jsou otrava. Manuální aktualizace téhož jsou ještě větší otrava. Ovšem když společnost Google dělala průzkum mezi bezpečnostními profesionály, jaké postupy pokládají za důležité pro udržení bezpečnosti, používání aktuálního softwaru bylo číslo jedna (mezi běžnými uživateli bylo číslo jedna používání antivirů, které se mezi odborníky nedostalo ani do prvních pěti).

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru