To nejlepší nakonec, říká se. A když si to správně zařídíte, platí to. V mém případě to znamenalo navštívit v poslední den na CES Heureka park a uzavřenou prezentaci novinek HTC, které citelně vylepšilo svůj systém virtuální reality HTC Vive. Tak unesený jsem nebyl ani z nejlepších sluchátek a reprosoustav, které jsem ve Vegas mohl vyzkoušet.

Skvělý den začal překvapením z akademické sféry. V Heureka parku plném zajímavých technologií i nesmyslů jsem narazil na stánek Future Worlds, start-upu ze Soupthamptonské univerzity. A během chvíle jsem se stal šimpanzem.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Vývoj je teprve na začátku, a tak virtuální realita a další technologie stále umí překvapit.
  • Hry nejsou to hlavní, se správnou výbavou zažijete například výcvik hasičů s realistickou hadicí.
  • Do virtuálního prostoru vás může věrně přenést i senzorická "podprsenka".

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru