Pro úspěch herní konzole PlayStation Vita jsou nejdůležitější kvalitní hry. Zatímco samotná konzole je ve srovnání se špičkovými chytrými telefony levná, hry jsou naopak mnohonásobně dražší.

Největším lákadlem konzole s pětipalcovým displejem a čtyřjádrovým procesorem je možnost zahrát si hry propracované do stejného detailu jako na domácí konzoli PlayStation 3. Jednoznačnou jedničkou je Uncharted: Golden Abyss. Mobilní verze nejlepší herní série, kterou má Sony k dispozici.

Vedle Uncharted, které se snaží v plné kráse ukázat výkon herního systému i možnosti ovládání, jsme před zahájením prodeje (k tomu došlo právě o půlnoci z úterý na středu) mohli otestovat i další tituly z dílen Sony: Little Deviants, Reality Fighters nebo Everybody’s Golf.

PlayStation Vita je v Česku, vyzkoušeli jsme, jak se na ní hraje
20120221Playstation_Vita.mp4.jpg

Další informace včetně testu PS Vita a jejího srovnání s konkurencí pro vás připravujeme do čtvrtečních Hospodářských novin a do víkendového herního tipu na HN Tech.

Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru