Pro úspěch herní konzole PlayStation Vita jsou nejdůležitější kvalitní hry. Zatímco samotná konzole je ve srovnání se špičkovými chytrými telefony levná, hry jsou naopak mnohonásobně dražší.

Největším lákadlem konzole s pětipalcovým displejem a čtyřjádrovým procesorem je možnost zahrát si hry propracované do stejného detailu jako na domácí konzoli PlayStation 3. Jednoznačnou jedničkou je Uncharted: Golden Abyss. Mobilní verze nejlepší herní série, kterou má Sony k dispozici.

Vedle Uncharted, které se snaží v plné kráse ukázat výkon herního systému i možnosti ovládání, jsme před zahájením prodeje (k tomu došlo právě o půlnoci z úterý na středu) mohli otestovat i další tituly z dílen Sony: Little Deviants, Reality Fighters nebo Everybody’s Golf.

PlayStation Vita je v Česku, vyzkoušeli jsme, jak se na ní hraje
20120221Playstation_Vita.mp4.jpg

Další informace včetně testu PS Vita a jejího srovnání s konkurencí pro vás připravujeme do čtvrtečních Hospodářských novin a do víkendového herního tipu na HN Tech.

Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa moderních technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru