Super Mega Worm názvem a hlavně zpracováním odkazuje na populární automatové hry v maringotkách a herním principem připomíná nejpopulárnější mobilní hru českých uživatelů – hada od Nokie. Super Mega Worm se však nespokojí s požíráním zeleniny v uzavřené zahradě a místo toho se vrhá na povrch země, aby se nakrmil lidmi.

Super Mega Worm pro iPhone, iPad a iPod Touch jede na vlně retra, ale zábava je navýsost moderní – jednoduché ovládání pomocí směrového kříže (s možností použít joystick jako je Logitech Joystick pro iPad nebo Fling) a jednoho či dvou tlačítek pro speciální útoky a regulaci rychlosti pohybu dravého červa dávají vyniknout výbornému nastavení obtížnosti. Hra je k dispozici i pro Mac OS X, na klávesnici se hraje ještě o něco lépe.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru