Týden po herní akci European Road to Blizzcon hostí Praha další velkou akci zaměřenou na videohry. Spolu s veletrhy For Toys, Model Hobby a For Babies se koná i čtvrtý ročník výstavy For Games, kde se v Česku představilo několik novinek.

Největší prostor v hale vyhrazené videohrám zabírají dva tituly od Ubisoftu - sedmé pokračovaní legendárních Might & Magic Heroes a další ze série her Assassin's Creed, tentokrát s podtitulem Syndicate, v kterém se hráči podívají do viktoriánského Londýna. Konzolím pak tradičně vládne nový díl fotbalu FIFA 2016.

Kromě stánků s hrami a herním hardware v hale probíhá také série turnajů například ve hrách Counter Strike nebo League of Legends.

Veletrh probíhá od čtvrtka a pokračuje až do neděle.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa moderních technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru