Fantastická hra. Nedodělaný zmetek. Na Street Fightera V se můžete dívat ze dvou pohledů. Capcom vydal nový díl své legendární série Street Fighter tento týden. Ve hře ale chybí polovina slíbených funkcí a několik prvních dní byl zázrak, když jste si vůbec mohli zahrát.

Na druhou stranu to je Street Fighter. Hra, ve které člověk vlastně rád počká i patnáct minut na to, aby během 20 sekund brutálně dostal na tlamu. Tedy… Mnohem lepší samozřejmě je, když po hodinách hraní konečně narazíte na někoho stejně nezkušeného a získáte trofej „I know Kung-Fu“ za první vítězství v on-line lize.

V článku se dále dozvíte

  • Nová generace Street Fightera přináší po osmi letech zjednodušení a lepší grafiku.
  • Vydání hry jde na ruku profesionálním hráčům, obsah pro obyčejné fanoušky chybí.
  • Vývojáři slibují bezplatné aktualizace s novými herními režimy i postavami.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.