Pokémon Go je fenomén, který za první měsíc vydělal už více než 250 milionů dolarů. Jako hra jsou ale mobilní pokémoni omezení a fanoušci herní série od Nintenda si stěžují na absenci smysluplných soubojů.

Všichni zájemci si nyní mohou užít "opravdové" pokémony s příběhem. A stejně jako na mobilech ani nemusejí nic platit díky fanouškovské hře Pokémon Uranium.

Malý tým vývojářů (web hry představuje pouze dva) na hře pracoval neskutečných devět let a titul, který nemá posvěcení Nintenda ani Pokémon Company, vydal v ideální chvíli, kdy se o pokémony zajímají miliony lidí, kteří nikdy žádnou hru od Nintenda nehráli. A po vyzkoušení hry můžeme říct jediné: pokud vás baví Pokémon Go, nebo dokonce máte rádi pokémoní hry od Nintenda, Pokémon Uranium si nesmíte nechat ujít.

V článku se dále dozvíte

  • Malý tým fanoušků vytvořil vlastní verzi klasických pokémoních her a nabízí ji zdarma.
  • Bez licence od Nintenda jde o riskantní projekt, i proto v něm není Pikachu či Charmander.
  • Hra funguje ve Windows, chystá se verze pro macy, na mobily ale nemíří.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.