Probudíte se sami na planetě, kterou se lidstvo chystalo osídlit. Stroje, které měly prostředí připravit na příchod lidí, nefungují a roboti, kteří se o ně měli starat, se proměnili ve smrtící nástroje. A je na vás zjistit, co se stalo a jak situa­ci zachránit. Hlavní hrdince Joule v tom pomáhá vlastní robot Mack, který má nejprve podobu psa, ale časem objevíte návody, jak pro Macka postavit nová těla s novými schopnostmi.

Jako Joule s Mackem budete prozkoumávat pouštní planetu a hledat suroviny a energetické zdroje, jádra, potřebné pro obnovení funkcí zařízení, která mají zpříjemnit klima na planetě Nový Eden a bojovat přitom se zdivočelými roboty. Nejpovedenější částí hry je samotné prozkoumávání herního světa. Recore patří k výjimkám, které hráčům dovolí dostat se bez omezení v podstatě kamkoliv. Pokud uvidíte vysokou horu s nemístně vypadajícím kusem plechu nahoře, dá se na místo dostat a podezřelý předmět prozkoumat. Joule je sama o sobě mrštná, ale volnost pohybu jí dává malý jetpack na zádech, se kterým dokáže skákat opravdu vysoko a daleko. Ovládání pohybu je plynulé a přirozené a hra hráče netrestá za milimetrové nepřesnosti.

...

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé. Děkujeme za vaši přízeň.
Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá. Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.
Předplatit od 199 Kč / měsíc
Máte již předplatné?